Satelitní Internet - TooWay

Proč právě satelitní internet od SABOL s.r.o.?

Satelitní komunikace – s rychlostí 22 Mbps / 6 Mbps

 komplet satelitniho internetu Tooway vc. instalace je za 28.900,-Kč vč. dopravy k zákazníkovi a zpět.

Cena mes. tarifu Tooway Infinite 3.153,-Kc vc DPH- rychlost 22/6Mbit - verejna IP adresa
1* Po vyčerpání 100 GB dat v měsíčním cyklu (noční provoz 00,00 – 06,00 se nepočítá) je maximální přenosová rychlost redukována na 3 Mbps down a 1 Mbps up.


Cena mes. tarifu Tooway Extra 2766,-Kc vc DPH - rychlost 22/6 Mbps
5* V rozsahu spotřeby 0 - 40 GB bez omezení. V rozsahu spotřeby 40 - 100 GB jsou v době od 17,00 - 23,00 hod dostupné pouze služby web browsing, http a https, pop a smtp. Streamování medií, jako jsou online videa a hudba vložená do webových stránek, není považováno za web browsing a bude omezeno. Velikost příloh odesílané pošty je omezena na max. velikost 10 MB. Po vyčerpání 100 GB dat jsou dostupné pouze služby web browsing, http a https služby, pop a smtp. Streamování medií, jako jsou online videa a hudba vložená do webových stránek, není považováno za web browsing a bude omezeno. Velikost příloh odesílané pošty je omezena na max. velikost 10 MB. Služby, které jsou dostupné, jsou poskytovány bez omezení rychlosti, tj. max. rychlost připojení zůstává 22/6 Mbps. *Objem předplacených dat pro měsíční cyklus služeb Tooway vychází z předpokladu VDownload + VUpload = Vměsíc **Omezena časová platnost produktu Data navíc (data Volume Booster) do skončení následujícího účetního cyklu (platnost produktu min. 30, max. 59 dní od data pořízení) 

Cena mes. tarifu Consumer Lite je 830,-Kc vc dph - rychlost 10/2 Mbps
FUP 16GB, po vycerpani FUP rychlost 64/64 kbit

 

Jste uživatel, který potřebuje internet pro svou práci nebo zábavu? Máte problém s připojením k internetu? Uvěřili jste reklamám jiných operátorů o 100% pokrytí, které „bohužel“ nefunguje právě u Vás? Myslíte si, že neexistuje jiné řešení jak zabezpečit konektivitu do sítě internet? Existuje. Dostupná alternativa využití připojení prostřednictvím nejmodernější satelitní technologie, konkrétně systému TooWay. Satelitní internet – řešení, které dokáže splnit Vaše požadavky a očekávání.

Satelitní internet vhodný pro domácnosti i firmy

 

Vzhledem k celoevropskému pokrytí satelitním signálem je možné se se systémem TooWay setkat prakticky kdekoliv, počet našich klientů se neustále rozšiřuje. Řada českých firem a nespočet domácností se již stalo našimi klienty – především k opravdu „největšímu pokrytí“ a nejvyšší dostupnosti připojení do sítě internet. Satelitní internet jsme schopni našim klientům zabezpečit nejen na území ČR, ale prakticky kdekoliv po celé Evropě. Vždy budete mít službu od „českého poskytovatele“, veškerá podpora bude zabezpečována v mateřském jazyce a to 24 hodin denně, budete platit pouze v naší měně.

Satelitní internet je služba, která je naprosto nezávislá na komunikační infrastruktuře. Jedinou podmínkou pro dostupnost služby je zabezpečení výhledu na satelit v místě instalace satelitní antény. Systém TooWay využívá svůj vlastní satelit EUTELSAT 9A KA-SAT na pozici 9 EAST (pro srovnání přibližně stejný směr, kam jsou směrovány antény satelitního příjmu TV). Oprávněně lze tedy tvrdit, že se jedná o internetové připojení s bezkonkurenčně největší dostupností na území ČR. Oprávněně můžeme tvrdit: „Satelitní internet od nás je dostupný všude, kde si jen vzpomenete“.

Co může satelitní internet TooWay zákazníkovi nabídnout?

 

V naší nabídce je více jak 20 nabízených služeb s rychlostí připojení až 22/6 Mbps (down/up). Rychlost připojení je u všech služeb stejná, rozdíly v jednotlivých produktech jsou definovány především měsíčním objemem dat. I naše nejmenší služba satelitního internetu je vhodná běžného uživatele. Plně umožní přístup na webové stránky, elektronickou poštu, případné stahování či odesílání datových souborů.  Pro nejnáročnější uživatele je v nabídce i služba s neomezeným objemem dat.

Rychlá návratnost investice

 

Vstupní investice se zákazníkovi velmi brzo vrátí formou kvalitní a spolehlivé služby, např. kromě standardního satelitního internetu existuje taktéž možnost využívání hlasové komunikace prostřednictvím služeb VoIP služeb, případně je možné službu využívat pro přenos dat či obrazu z dohledových systémů. Snahou je vždy nabídnout zákazníkovi takovou službu, která mu bude maximálně vyhovovat, s co nejmenšími vedlejšími náklady pro zákazníka. Pro ty, kdo by chtěli službu využívat pouze sezonně, existuje možnost dočasného vypnutí na období, kdy nebude služba využívána.

Několikrát ročně nabízíme různé promo akce, na základě kterých je možné pořídit HW nebo službu (její část) za příznivějších podmínek.

Pořiďte si satelitní internet od nás a budete opravdu spokojeni.

Veškeré další informace vám rádi sdělíme na tel. čísle 607 41 42 43 nebo na emailu info@sabol.cz

 

Satelitní systém TOOWAY

Nejrychlejší a nejlevnější satelitní internet!

KA-SAT není pouze nejvýkonnější satelit na světě s průchodností 80 Gbit/s, což je 35 až 40xvíce, než má běžný satelit v pásmu Ku (např. HotBird nebo Astra). Je to kompletní integrovaná komunikační infrastruktura zahrnující satelit v pásmu Ka, 8 funkčních a 2 záložní pozemské brány vzájemně propojené optickým okruhem a s centralizovaným operačním střediskem. Systém poskytuje uživatelům vysokorychlostní připojení k Internetu pomocí satelitních terminálů s rozhraním Ethernet cestou pozemských bran připojených k páteřním sítím Internetu. Struktura je optimalizovaná jak pro domácí připojení k internetu, tak pro profesionální služby.

Vyznačuje se zejména: nejvyšší přenosovou rychlostí tohoto druhu satelitního připojení – nízkou měsíční cenou – nízkou cenu terminálu – neomezeným objemem přenášených dat – snadnou instalací – možností volby QoS – možností on-line změny služeb – vysokou dostupností služby – celoplošným pokrytím

Služba je díky obrovské satelitní kapacitě určena pro: surfování po internetu, e-mail, VoIP, stahování hudby i videa . Tedy i pro to, co přes běžné satelitní připojení není možné nebo je příliš drahé, je tak rychlostně srovnatelná s ADSL, UMTS, kabelovými sítěmi, CDMA (ne samozřejmě z pohledu zpoždění signálu na trase – není vhodná pro některé hry), limitující je objem předplacených dat.

Profesionální služby navíc umožnňují veřejné IP adresy bez filtrace příchozího provozu (přidělené DHCP), vyšší rychlosti, vyšší objemy dat i garantované pásmo s vlastní agregací zákazníka.

Profesionální terminál poskytuje podporu pro Layer 2 – často vyžadovaný tunel typu GRE pro firemní VPN

Systém Tooway na satelitu KA-SAT – jak to funguje

Systém používá – na rozdíl od starších technologií VSAT – tzv. ACM, tedy adaptivní kódovou modulaci a také UPC – uplink power control. Spolu se systémem ALC satelitu – udržování úrovně signálu podle počasí na Zemi – jde o velmi robustní zabezpečení dostupnosti satelitního přenosu. To samozřejmě za předpokladu přesného zaměření antény.
1. Zaměření antény
Přesné zaměření antény je základní podmínkou dosažení max. přenosové rychlosti především na vysílání. Je nutno vidět, že vyzařovací charakteristika antény na vysílaní pro pokles o 3 dB (tedy na polovinu signálu) je pouze asi 0,9-0,95°, na příjmu to je cca 1,5°. Pokud ale uživatel zaměří anténu na příjmu s chybou 3 dB, pokles zisku na vysílání je cca 10 dB – bude tedy potřebovat pro stejnou úroveň signálu na příjmu stanice HUB 10 x větší výkon než při zaměření antény na maximum. Vyplatí se proto věnovat
zaměření antény max. pozornost a ověřit přesné zaměření podle údaje z modemu, ne pouze podle akustické signalizace anténní jednotky – zejména pokud to někdo dělá poprvé nebo méně často. Anténa o průměru 75 cm v pásmu Ka má totiž parametry srovnatelné s anténou o průměru 1,5 m v pásmu Ku. Kruhový obrázek ukazuje, že anténní jednotka detekuje nosnou v rozsahu +- 2,5°od jejího maxima, přičemž modem by se měl zalokovat v rozsahu +-1,8° – 2°. To je samozřejmě úroveň nevyhovující pro činnost a s takovou chybou by se terminál nepodařilo registrovat ani v případě, že by úroveň signálu na příjmu – tzv. RX SNR bylo 9 dB. Vysílací výkon by nedokázal kompenzovat tak velkou ztrátu signálu vlivem úzké vyzařovací charakteristiky antény. Je proto nutné se „trefit do černého, resp. zeleného kroužku“, kde je chyba max. několik desetin dB (údaj SNR na modemu poskakuje v rozsahu cca 0,3 dB, je třeba vždy chvíli počkat na špičkovou hodnotu a na šroubovici při jemném zaměřování neotáčet matkou o více, než

Antény a Satelity, Alarmy - Praha, Mladá Boleslav, Liberec, Mělník, Jičín, Hradec Králové, Karlovy Vary

Antény a satelity

Nabídka služeb
Ceník TV služeb
Kde instalujeme

TELLY

Alarmy

Nabídka služeb
Zabezpečení
Nabídka služeb

Internet

Nabídka služeb

IT Služby

Nabídka služeb
Ceník služeb